Vajad abi? Helista +372 625 9024

Hõbeniit

Sokiteraapia nüüd ka Eestis!
Hõbeniidiga sokk ( hõbesokk) – uus kvaliteediaste Eesti turul.

SUVA sokkide koostisse kuulub hõbeniit, mis teeb sokkide kandmise tervislikumaks ja meeldivamaks.
Hõbeniit + puuvill

Kõrgema kvaliteedi puuvill kuulub suurepärase kvaliteedistandardiga kanga koostisse, mis kindlustab kõrget mugavustaseme sportimisel suurema energia tarbimise puhul tekkiva higi imendumisele. Tänu hõbeniidiga ühendamisele tekib kolmikkaitse ebameeldiva lõhna eest:

  • ANTIBAKTERIAALNE – kuumad ioonid, mis eralduvad hõbeniidist, ründavad bromidroosi tekitavate seeni ja baktereid;
  • ANTISTAATILINE JA SOOJAREGULEERIV – takistab tüüpilist paistetamist, mis tekib pikkade töötunnide või ebamugavate lendude jooksul.
Hõbeniit. Hõbeda ajalugu.

Meditsiinis on hõbedat tuhandete aastate jooksul laialt kasutatud. Roomlased olid esimesed, kes avastasid ja kirjeldasid hõbeda ravivaid omadusi. Juba tol ajal hoiti vett hõbenõudes. Tänapäeval kasutatakse hõbedat joogivee puhastamisel ja basseinide filtreerimissüsteemides. Nüüd on võimalik kasutada hõbedat ka sukkade-sokkide valmistamisel.
Alates 1987. aastast käesoleva ajani on hõbeniit parim lahendus mikroobide hävitamiseks ja nende tekke vältimiseks. Ja selle niidi unikaalsus võimaldab järgmiste nõudmiste ühendamist.

  • ANTIMIIKROOBNE – hävitab seeni ja baktereid, mis põhjustavad ebameeldivat lõhna ja naha haigusi.
  • TÄIESTI NATURAALNE – ohutu ja mittemürgine, ei sisalda kahjulikke elemente ega pestitsiide.
  • SOOJAREGULATSIOON – suvel külmem, talvel soojem.
  • ANTISTAATILINE
  • TERAPEUTILINE – soojajuhtimise eriliste omaduste (hõbe on metallidest parim soojajuht) tõttu on hõbeniit nahatervisele väga kasulik.
Hõbe omab mõningaid eelistusi teiste antibakteriaalsete toodetega võrreldes.

Kiirus: Hõbeniit hävitab 99,9 % baktereid kiiremini, kui ühe tunniga (enamus antimikroobsetest toodetest ei ole niisugust tulemust näidanud isegi 48 tunniga ).
Katalisaatori omadused: mida soojem ja niiskem on bakterite arengut soodustav keskkond, seda effektiivsemalt toimib hõbelõng bakterite hävitamisel.

Ohutu ja naturaalne: Niit on tehtud puhtast hõbedast – naturaalsest looduselemendist, ei sisalda kahjulikke keemilisi elemente ja ei ole mürgine. Hõbe on inimorganismile üks ohutumatudest ja soodsamatest elementidest.

Püsiv: Hõbeniit ei ole tavaline kangapinna töötlemine, vaid hõbe katab ja seega ühendab kõvasti polümeerlõnga pinnaga mille tulemusena muutub füüsiliseks kangalõnga osaks. Hõbeniit on püsiv ja selle toime ei vähene aja jooksul. Katsetustel on hõbeniit testitud 250 pesemisega, mille järel selle antimikroobsete toimete vähenemist ei täheldatud.

Kas hõbe on ohutu? Kas hõbelõng on ohutu?

Tänapäeval kasutatakse hõbedat laialt meditsiinis ja olmetoodetes. Tegelikult kõige esimene ravim, mida tarvitab inimene kohe peale sündimist on hõbenitraat silmatilkade vormis.
Hõbelõng on täiesti ohutu, sest ta on tehtud puhast hõbedast. Prestiizsed maailma teadusinstituudid nt. NAMSA on kõrgelt hinnanud hõbeniidi antimikroobset toimet ja ohutust, mille kohta on nad avaldanud palju maailma suurimates meditsiinilistes ajakirjades.

Kas mõnedel inimestel on hõbeda vastu allergia?

Mõnedel inimestel on allergia hõberõivaste vastu, millest nad teevad järelduse, et nad on allergilised hõbeda vastu. Vastupidi, mõned nn. hõberõivaste tootmisel on kasutatud sulamit, mida nimetatakse ‘steerlingi hõbedaks’ ja inimestel on allergia teiste sulami koostisse kuuluvate metallide vastu. Hõbeniit on tehtud puhast hõbedast, kusjuures ei ole veel kirjeldatud ühtegi juhtumit, et puhta hõbe vastu tekib allergia.

Ülesse