(+372) 625 9024
koduturg@suva.ee

X-static

Sokiteraapia nüüd ka Eestis!

Hõbesokk – uus kvaliteediaste Eesti turul.
AS SUVA uute sokkide koostisse kuulub X-Static hõbeniit, mis teeb sokkide kandmise tervislikumaks ja meeldivamaks.
Hõbeniit + puuvill

Kõrgema kvaliteedi puuvill kuulub suurepärase kvaliteedistandardiga kanga koostisse, mis kindlustab kõrget mugavustaseme spordiga tegelemisel, tänu suuremale energia tarbimisele ja higi imendumisele. Tänu hõbeniidiga ühendamisele tekib kolmikkaitse ebameeldiva lõhna eest:

  • ANTIBAKTERIAALNE – kuumad ioonid, mis eralduvad hõbeniidist, ründavad bromidroosi tekitavate seente ja bakterite aurumisi;
  • ANTISTAATILINE JA SOOJAREGULEERIV – takistab tüüpilist paistetamist, mis tekib pikkade töötunnide või ebamugavate lendude pärast.

Hõbeniit. Hõbeda ajalugu.

Meditsiinis on hõbedat tuhandete aastate jooksul laialt kasutatud. Roomlased olid esimesed, kes avastasid ja kirjeldasid hõbeda ravivaid omadusi. Juba tol ajal hoiti vett hõbenõudes. Tänapäeval kasutatakse hõbedat joogivee puhastamisel ja basseinide filtreerimissüsteemides. Nüüd on võimalik kasutada hõbedat ka sukkade-sokkide valmistamisel.
X-Static hõbeniiti kasutavad maailma suurimad tootjad. Alates 1987. aastast käesoleva ajani on X-Static hõbeniit parim lahendus mikroobide hävitamiseks ja nende tekke vältimiseks. Ja selle niidi unikaalsus võimaldab mõnede turunõudmiste ühendamist.

  • ANTIMIIKROOBNE – hävitab seeni ja baktereid, mis põhjustavad ebameeldivat lõhna.
  • TÄIESTI NATURAALNE – ohutu ja mittemürgine, ei sisalda kahjulikke elemente ega pestitsiide.
  • SOOJAREGULATSIOON – suvel külmem, talvel soojem.
  • ANTISTAATILINE
  • TERAPEUTILINE – soojajuhtimise eriliste omaduste (hõbe on metallidest parim soojajuht) tõttu on niitidesüsteem tervisele kasulik.

X-Staticu väljatöötlemises ja selle kontrollimises võtsid osa maailma suurimad instituudid, X-Static on heaks kiidetud meedikute ringkonnas. X-Static’ut kasutatakse paljudes FDA poolt heaks kiidetud toodetes ja EPA tunnustas selle antibakteriaalset toimingut. X-Static märk levib kiiresti maailma tarbeturgudel. Tooted, mis sisaldavad X-Static’ut, on saanud mõjukaid auhindu oma unikaalsuse ja kõrge kvaliteedi eest.

X-Static omab mõningaid eelistusi teiste antibakteriaalsete toodetega võrreldes.

Kiirus: X-Static hävitab 99,9 % baktereid kiiremini, kui ühe tunniga (enamus antimikroobsetest toodetest ei ole niisugust resultaati näidanud isegi 48 tunniga ).
Katalisaatori omadused: mida soojem ja niiskem on bakterite arengut soodustav keskkond, seda effektiivsemalt toimib X-Staticu omadus baktereid hävitada.

Ohutu ja naturaalne: X-Static on tehtud puhtast hõbedast – naturaalsest looduselemendist, ei sisalda kahjulikke keemilisi elemente ja ei ole mürgine. Hõbe on inimorganismile üks ohutumatudest ja soodsamatest elementidest.
Püsiv: X-Static ei ole tavaline kangapinna töötlemine, vaid hõbe ühendub kõvasti polümeeriga ja muutub füüsiliseks kangaosaks. X-Static on püsiv ja selle toime ei vähene aja jooksul. Katsetustel on X-Static kontrollitud 250 pesemisega, mille järel selle antimikroobsete toimete vähenemist ei täheldatud.

Kas hõbe on ohutu? Kas X-Static on ohutu?
Tänapäeval kasutatakse hõbedat laialt meditsiinis ja olmetoodetes. Tegelikult kõige esimene ravim, mida võtab inimene kohe peale sündimist on hõbenitraat silmatilkade vormis.
X-Static on täiesti ohutu, sest ta on tehtud puhast hõbedast. Prestiizsed maailma teadusinstituudid on kõrgelt hinnanud X-Staticu antimikroobset toimet ja ohutust, mille kohta on nad avaldanud palju maailma suurimates meditsiinilistes ajakirjades.
Kas mõnedel inimestel on hõbeda vastu allergia?

Mõnedel inimestel on allergia hõberõivaste vastu, millest nad teevad järelduse, et nad on allergilised hõbeda vastu. Vastupidi, hõberõivad on tehtud sulamist, mida nimetatakse ‘steerlingi hõbedaks’ ja inimestel on allergia teiste sulami koostisse kuuluvate metallide vastu. X-Static on tehtud puhast hõbedast, kusjuures ei ole veel kirjeldatud ühtegi juhtumit, et puhta hõbe vastu tekib allergia.

8773  8761 8760 8754-5

 

Osta saab siin!